Aukey 5 Port Siyah 50W / 10A USB Desktop Şarj İstasyonu AiPower Techonology

SEPETE EKLE HEMEN AL

Apple, Android and other USB Powered Mobile Cihazlar
İçindeki TI çipi bulunan AIPower teknolojisi, uyumluluk ve şarj hızını en üst düzeye çıkarmak için bağlanan cihazların giriş akımını akıllıca algılar (her bir bağlantı noktasında 2.4 amper'e kadar şarj eder
Beş Portun tümünde AiPower teknolojisi bulunur; şarj etmek için en uygun USB çıkışını bulmanız gerekmez. Şarj etmek için iPhone 6, 6 artı, 5S, Samsung Not 4, S5, Nexus 6, 5 ve diğer USB Powered Mobil Cihazları takın.
Kompakt (3.7 x 2.4 x 1.0 inç), tek gövde tasarımı, duvar prizine kolay erişim, elektrik kablosu veya aşırı gerilim koruyucusu, aile kullanımı için idealdir ve seyahat halinde kullanmak için de iyi bir seçimdir.
Dahili güvenlik önlemleri cihazlarınızı aşırı akım, aşırı ısınma ve aşırı şarja karşı korur. Aşırı ısıtılmış, aşırı akımlı, aşırı şarj korumalı sofistike devre tasarımı. Pil dolduğunda şarj işlemi otomatik olarak durdurulur.
Paket içeriği: Aukey 5 Portlu USB duvar şarj cihazı, 2.6ft / 80cm sökülebilir güç kablosu, kullanım kılavuzu,24 ay garanti.

Evrensel Uyumluluk
İPhone'lardan Android telefonlara, tabletlere, fotoğraf aygıtlarına, Bluetooth hoparlörlere, kulaklıklara kadar tüm popüler USB destekli cihazlarla çalışacak şekilde tasarlandı

AiPower Uyarlanabilir Şarj Teknolojisi
Daha sağlıklı pil işlevini desteklemek ve daha hızlı USB şarj hızlarını destekleyen AiPower, güç çıkışını tüm USB güç besleme dişlilerinin benzersiz şarj gereksinimlerine uyacak şekilde akıllıca ayarlar. Ai USB bağlantı noktası başına 2.4A'a kadar özel adaptif çıkış ile cihazlarınızın her biri mümkün olan en güvenli maksimum şarj oranını alacaktır.

AUKEY EntireProtect
Cihazlarınızı aşırı akım, aşırı ısınmaya ve aşırı şarja karşı korumak için gelişmiş devre ve dahili güvenlik önlemleri ile donatılmıştır

24 Ay Garanti İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Distribütör Ürün Garantimiz tarafından desteklenmektedir.