AUKEY LC-Q6 10W Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı (Qi Sertifikalı)

SEPETE EKLE HEMEN AL

Samsung S9 / S9+ / S8 / Note 9 / Note 8, iPhone Xs/XS MAX/XR / X / 8/8 Plus
Uyumlu Samsung telefonunuzu (Samsung'un Hızlı Şarj duvar şarj cihazı veya Quick Charge 2.0 / 3.0 şarj cihazı kullanırken) ve iPhone X / 8 Plus'ınızı hızlı şarj eder. Ayrıca 5W standart kablosuz şarj desteği
Uyumluluk: Aşırı şarj ve aşırı ısınma konusunda asla endişelenmeyin. Kaliteli bileşenler güvenli ve güvenilir bir çalışma sağlar
Premium Tasarım: Yumuşak TPU şarj yüzeyi, çinko alaşımlı tabanı ve kaymaz lastik pedleri ile bu kablosuz şarj cihazı her masaya mükemmel gelir. Ev veya ofis telefonu şarjı için idealdir
Geniş Uyumluluk: iPhone X / 8/8 Plus ve Samsung Galaxy S9 / S9 + da dahil olmak üzere tüm Qi özellikli cihazlarla, çoğu durumda bile (3 mm / 0,12 ”den daha az kalınlıkta) çalışır. Kablosuz olmayan şarj cihazları, kablosuz şarj adaptörü gerektirir (dahil değildir)
Paket İçeriği: AUKEY LC-Q6 Grafit Q 10W Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, USB-A - C Kablo, Kullanım Kılavuzu, 24 Ay Ürün Değiştirme Garanti Kartı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kablosuz Şarjın Geleceği
Endüktif kablosuz şarj teknolojisini kullanan bu şarj cihazı, enerjiye her ihtiyaç duyduğunda telefona daha fazla kablo takmaksızın hayatı kolaylaştırır. Qi özellikli cihazlarınızı bu şarj cihazına yerleştirin. Uyumlu Galaxy telefonlarına 10W'a kadar kablosuz güç, uyumlu iPhone'lara 7,5W'a kadar güç ve Qi uyumlu olmayan Hızlı Şarj telefonlarına 5W'a kadar güç sağlar.

Form ve Design
Grafit Q 10W Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı, çekici ve pratik tasarımla basit ve sorunsuz bir şarj deneyimi sunar. Eşsiz ve zarif bir estetik için metalik eğimli kenar ile ince bir şekilde vurgulanan yumuşak, mat siyah şarj yüzeyine sahiptir.

Kullanımı Kolaylığı
Kaymayı önleyen kauçuk yüzey, telefonunuzu bozulmamış ve yerinde tutarken LED gösterge şarjın devam ettiğini doğrular. Maksimum şarj alanı, uyumlu cihazların ped üzerinde hemen her pozisyona ve oryantasyona yerleştirilebileceği anlamına gelir.

Uyumluluk
Samsung Galaxy S9 + / S9 / Note8 / S8 + / S8 / S7 / S7 kenar / S6 kenar +, iPhone Xs/XS MAX/XR / X /8/8+, LG V30, Google Nexus 6/7 (2nd Gen), Motorola Droid Turbo 2 ve daha fazlası. Birçok kablosuz olmayan şarjlı telefon, ek bir kablosuz şarj kutusu veya alıcıyla da uyumludur.

24 Ay Garanti
İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Distribütör Ürün Garantimiz tarafından desteklenmektedir.

Özellikler:
-Model: LC-Q6
-Güç: 10W
-87mm x 87mm x 12mm
-Giriş: 5V 2A,9V 1.6A