AUKEY PA-T15 5 Portlu Quick Charge 3.0 55.5W USB Seyahat Şarj Cihazı

SEPETE EKLE HEMEN AL

Samsung Galaxy S8/S8+/Note8, LG G6/V30, iPhone Xs/iPhone Xs Max/iPhone XR ve Daha Fazlası
Qualcomm Hızlı Sarj 3.0 Teknolojisi ile uyumlu cihazları 4 kat daha hızlı şarj edin
Android ve Apple cihazları da dahil olmak üzere tüm 5V USB cihazları 2,4 A'ya kadar uyarır şekilde şarj eder
Her türlü elektronik cihazını hemen takın ve aynı anda tam hızda şarj edin
Dahili güvenlik önlemleri cihazlarınızı aşırı akım, aşırı ısınma ve aşırı şarja karşı korur
Paket İçeriği: AUKEY PA-T15 Şarj İstasyonu, 2.6 ft Ayrılabilir Güç Adaptörü, Kullanım Kılavuzu, 24 Ay Garanti Kartı

Evrensel Uyumluluk
İPhone'lardan Android telefonlara, tabletlere, fotoğraf aygıtlarına, Bluetooth hoparlörlere, kulaklıklara kadar tüm popüler USB destekli cihazlarla çalışacak şekilde tasarlandı

AiPower Uyarlanabilir Şarj Teknolojisi
Daha sağlıklı pil işlevini desteklemek ve daha hızlı USB şarj hızlarını destekleyen AiPower, güç çıkışını tüm USB güç besleme dişlilerinin benzersiz şarj gereksinimlerine uyacak şekilde akıllıca ayarlar. Ai USB bağlantı noktası başına 2.4A'a kadar özel adaptif çıkış ile cihazlarınızın her biri mümkün olan en güvenli maksimum şarj oranını alacaktır.

Qualcomm Quick Charge 3.0
Geleneksel şarjdan 4 kat daha hızlı olan cihazları yakıt ikmali için tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş güç çıkışı ve daha fazla optimize edilmiş şarj döngüsü için INOV (Optimum Gerilim için Akıllı Müzakereler) teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Hızlı Şarj 2.0'a göre % 45'e kadar daha verimli ve A'dan C'ye kadar çeşitli USB konektör tipleriyle uyumludur.

AUKEY EntireProtect
Cihazlarınızı aşırı akım, aşırı ısınmaya ve aşırı şarja karşı korumak için gelişmiş devre ve dahili güvenlik önlemleri ile donatılmıştır

24 Ay Garanti
İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Distribütör Ürün Garantimiz tarafından desteklenmektedir.